Бойовики на Донбасі блокують ремонтні роботи на пошкоджених об’єктах, - СЦКК

Бойовики на Донбасі блокують ремонтні роботи на пошкоджених об’єктах, - СЦКК
Фото: бойовик ОРДЛО (facebook.com-abazia)

Ватажки ОРДО ігнорують заявки на проведення робіт по обидва боки лінії розмежування

Українська сторона СЦКК інформує, що ватажками окупаційної влади ОРДО продовжується практика повного ігнорування заявок підприємств про надання гарантій безпеки на час проведення обслуговування та ремонтно-відновлювальних робіт на пошкоджених об’єктах інфраструктури Донецької області. Про це повідомляє прес-служба Міністерство оборони.

"Із початку 2018 року, станом на 26.01.2018, з уже 40 отриманих заявок на проведення зазначених робіт, псевдокерівництвом ОРДО погоджено з наданням гарантій безпеки лише одну заявку. Ватажками ОРДО ігноруються заявки на проведення робіт по обидва боки лінії розмежування, як на території Донецької області, підконтрольній уряду України, так і на окупованій території", - йдеться в повідомленні.

При цьому зазначено, що без гарантій безпеки від ОРДО ремонтні бригади не мають можливості обслуговувати та підтримувати безпечне функціонування об’єктів інфраструктури, які відносяться до важливо-критичних та особливо небезпечних.

Зокрема йдеться про дамбу шламонакопичувача 3-ї черги промислових відходів коксохімічного виробництва ТОВ НПО "Інкор і Ко" (розташована поблизу населеного пункту Новгородське, Донецька область) та ділянку аміакопроводу держпідприємства "Укрхімтрансаміак" (у районі населеного пункту Травневе, Донецька область).

Також ненадання гарантій із боку ОРДО на безпечне проведення робіт унеможливлює введення в дію відновлених українською владою газорозподільчої станції та газогону на ділянці "Мар’їнка-Красногорівка".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мобільний оператор Vodafone просить забезпечити ремонтній бригаді доступ в "сіру зону" на Донбасі для проведення відновлювальних робіт.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся