BMW відкликає партію з 1,3 млн машин через виявлений дефект акумулятора

Понеділок 26 березня 2012 19:33

Німецький автоконцерн Bayerische Motoren Werke AG (BMW) змушений відкликати партію з 300 тис. машин через виявлений дефект акумулятора, який, на думку фахівців компанії, міг призвести до проблем при їзді і спалаху двигуна. Про це повідомляє Reuters.

Відповідно до прес-служби автогіганта, проблема стосується автомобілів п'ятої та шостої серій, випущених між 2003 і 2010 рр.

Компанія повідомила про отримання дев'яти скарг від споживачів, які стосувалися поганої роботи акумулятора.
Втім, ні в одному випадку з дев'яти виявлений дефект не призвів до ДТП або травмування автовласників.

Bayerische Motoren Werke AG - один з найстаріших європейських автовиробників, компанія була заснована в 1916 р. BMW оперує трьома відомими брендами автомобілів преміального сегмента - BMW, Mini, Rolls-Royce Motor Cars.

Чистий прибуток німецької Bayerische Motoren Werke AG (BMW), що припадає на частку акціонерів компанії, за 2011 р. виріс на 51,2% і склав 4,881 млрд євро проти 3,227 млрд євро роком раніше.

Нагадаємо, раніше сьогодні повідомлялося, що General Motors (GM) Co. відкликає в США 6 тис. 159 автомобілів у зв'язку з можливими дефектами вала рульового механізму, які можуть привести до неполадок в системі рульового управління.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся