General Motors відкликає в США 6 тис. автомобілів у зв'язку з можливими дефектами вала рульового механізму

НовиниЕкономіка    26.03.2012 - 16:34

Детройтський автоконцерн General Motors (GM) Co. відкликає в США 6 тис. 159 автомобілів у зв'язку з можливими дефектами вала рульового механізму, які можуть призвести до неполадок в системі рульового управління. Про це повідомляється в прес-релізі Національного управління безпеки дорожнього руху США. Зокрема, будуть відкликані повнорозмірні вени Chevrolet Express і GMC Savana, а також позашляховики Chevy Suburban і GMC Yukon XL 2012р. випуску.

Проблема була виявлена ​​при тестуванні рульового механізму; в автоконцерні повідомили, що дефект валу (тріщини) може виникнути лише через п'ять місяців активної експлуатації машини. На момент публікації прес-релізу компанія не мала у своєму розпорядженні дані про те, що зазначені дефекти призвели до автоаваріях або спричинили шкоду здоров'ю водіїв та пасажирів.

General Motors - найбільша американська автомобільна корпорація, що виробляє свою продукцію в 35 країнах світу. 1 червня 2009 р. GM приступила до процедури банкрутства по ст.11 федерального закону США про банкрутство. Після цього 60% акцій компанії відійшли уряду США, ще 12% - уряду Канади. 17 листопада 2010 р. GM почав первинне публічне розміщення акцій (IPO), щоб реалізувати частину акцій, що належали американській державі. Його розмір склав 23,1 млрд дол., ставши найбільшим в історії США. Штаб-квартира організації розташована в м.Детройт, штат Мічиган.

Нагадаємо, 8 березня повідомлялося, що корпорація Toyota оголосила про відкликання більше 681 тис. автомобілів з американського ринку, щоб усунути можливі дефекти. Відкликання торкнеться близько 495 тис. автомобілів моделі Toyota Tacoma 2005-2009 рр., у яких виявлені неполадки з кабелем кермового управління, близько 70,5 тис. седанів Camry і 116 тис. кросоверів Venza 2009 - 2011 років випуску. В останніх моделях автомобілів виявлені неполадки з перемикачем стоп-сигналів.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top