Біатлоніст Йоганнес Бьо став чемпіоном у спринті зимової Олімпіади-2022, дует українців у топ-15 Фото: Йоганнес Бьо (Reuters)

На зимових Олімпійських іграх в Пекіні завершилася спринтерська гонка в чоловічому біатлоні. На старт вийшло четверо українців.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Олімпійське "золото" в спринті на дистанції 10 км виборов норвежець Йоганнес Бьо. Скандинав припустився лише одного промаху на двох вогневих рубежах. У швидкості ж Бьо рівних не було.

Француз Кентен Фійон Майє теж із одним промахом на фініші програв чемпіону 25,5 секунд. Доповнив п'єдестал медалістів старший із братів Бьо – 33-річний Тар'єй.

У схожій манері провели гонку українці Дмитро Підручний та Артем Прима. Обидва "вибили" п'ять із п'яти на першому вогневому рубежі, а в стійці зробили по одному промаху. Обидва зуміли фінішувати в топ-15.

Натомість Антон Дудченко та Богдан Цимбал спринт занести собі в актив не можуть. Перший промахнувся на стрільбі двічі та посів 60-те місце. Другий тричі поцілив "у молоко".

Зрештою, Підручний, Прима та Дудченко зуміли кваліфікуватися до гонки переслідування. Вона відбудеться у неділю, 13 лютого. Початок – о 12:45.