Біатлон. Відразу дві українки потрапили в топ-30 переслідування і виступлять в мас-старті Ансі-2021

Біатлон. Відразу дві українки потрапили в топ-30 переслідування і виступлять в мас-старті Ансі-2021 Фото: Дар'я Блашко стала кращою серед українок у переслідуванні Ансі (Getty Images)

Сьогодні, 18 грудня, відбулася гонка-переслідування четвертого етапу біатлонного Кубка світу у французькому Ансі. За підсумками гонки дві українки-Дар'я Блашко і Олена Білосюк, потрапили в топ-30.

Детальніше - в матеріалі РБК-Україна.

В останньому переслідуванні календарного року стартували три представниці України - Олена Білосюк, Дар'я Блашко та Юлія Джима. Ірина Петренко, яка також за результатами спринту пробилася в переслідування, не стартувала через хворобу.

Кращою серед українок стала Блашко, яка з одним промахом змогла піднятися відразу на дев'ять позицій і фінішувала 20-ю при 29-му стартовому номері.

Білосюк також допустила лише один промах, але не змогла показати хороший результат ходом. У підсумку вона фінішувала лише 25-ю, хоча на старті була 18-ю.

Джима стартувала 41-й, але на другому і третьому вогневих рубежах допустила аж п'ять промахів і в підсумку не фінішувала.

Перемогу здобула шведка Ельвіра Еберг, піднявшись з третього стартового місця. Друге місце у француженки Жулі Симон, третя ще одна представниця Швеції і сестра переможниці Ханна Еберг.