Біатлон. Українці, резервним складом, фінішували за межами топ-40 спринту в Ансі Фото: Артем Тищенко (biathlon.com.ua)

У французькому Ансі відбулася чоловіча біатлонна спринтерська гонка четвертого етапу Кубка світу. Україна представила виступала резервним складом і ніхто з наших біатлоністів в топ-40 потрапити не зміг.

Детальніше - в матеріалі РБК-Україна.

Загалом у спринті стартували лише троє українців - Тарас Лесюк, Артем Тищенко та Руслан Ткаленко.

Найкращий результат у Лесюка, який став 46-м.Тищенко фінішував з 55-м результатом. Обидва українці показали чисту стрілянину і змогли пробитися в гонку-переслідування, куди потрапляють топ-60 біатлоністів за підсумками спринту.

А ось Ткаленко гонку провалив - у нього три промахи і передостаннє 108-е місце.

Переможцем чоловічого спринту став норвежець Йоханнес Бе. Друге місце у росіянина Едуарда Латипова, бронза - у ще одного представника Норвегії Філіпа Андерсена.