ru ua

Безоплатного споживання енергоносіїв на Донбасі не буде, - Семерак

У Донецькій і Луганській областях, на територіях, які тимчасово непідконтрольні Україні, безкоштовного споживання енергоносіїв не буде. Про це заявив у прямому ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV міністр Кабінету міністрів Остап Семерак.

За його словами, найближчим часом в уряді визначаться із процедурою компенсації за енергоносії, які будуть поставлені на тимчасово непідконтрольні території.

Станом на 7 листопада кількість внутрішньо переміщених осіб, які здійснили перереєстрацію у спецреєстрі, склала 136 тис. 960 осіб, 75% з яких вже отримують допомогу і виплати від держави.

Нагадаємо, раніше Семерак повідомив, що Кабмін має намір погашати борги за енергоносії непідконтрольних територій Донбасу за рахунок невиплачених пенсій і зарплат.

Кабінет міністрів України 5 листопада схвалив тимчасовий порядок фінансування бюджетних організацій, здійснення соціальних виплат населення та надання фінансової допомоги окремим підприємствам і організаціям у Донецькій і Луганській областях.