ru ua

У Білорусі росіянку відправили під варту за жарт про бомбу

У Білорусі росіянку відправили під варту за жарт про бомбу Фото: затриманій пред'являть звинувачення на початку наступного тижня

Слідство не виключає можливості застосування альтернативних запобіжних заходів, не пов'язаних з позбавленням волі

У Білорусі взяли під варту росіянку, яка пожартувала про бомбу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила заступник начальника відділу інформації та зв'язків з громадськістю Слідчого комітету Білорусі Юлія Гончарова.

Як розповіла Гончарова, затриманій пред'являть звинувачення на початку наступного тижня.

"Слідство не виключає можливості застосування після пред'явлення обвинувачення альтернативних запобіжних заходів, не пов'язаних з позбавленням волі, з урахуванням особистості жінки і обставин кримінальної справи", - написала співробітник Слідчого комітету Білорусі.


Також вона уточнила, що під формулюванням "з урахуванням особистості жінки" слід розуміти, зокрема, характеристики росіянки "з місця роботи/навчання, обліків псих-нарко, наявність/відсутність судимості".

За словами Гончарової, клопотання від адвоката росіянки і від її самої про застосування іншого запобіжного заходу слідчому не надходило.

На даний момент відомо, що росіянку 1978 року народження затримали в мінському аеропорту під час реєстрації на рейс Мінськ-Москва, 7 липня. Жінку обурила необхідність співробітників аеропорту додатково її обшукати.

Як розповів адвокат затриманої Вадим Мушинський "Інтерфаксу", вона жартома сказала: "Якщо ви щось шукаєте, то тротил у мене в сумці".

"Цього було достатньо, щоб зняти її з рейсу, затримати і порушити справу", - пояснив адвокат.

Нагадаємо, в Аmnesty International розповіли про стеження в Білорусі.