ru ua

У Білому домі назвали РФ і Китай загрозою світовій стабільності

У Білому домі назвали РФ і Китай загрозою світовій стабільності фото: Білий дім (obamawhitehouse.archives.gov)

Макмастер розкрив деякі деталі нової стратегії національної безпеки

Радник з національної безпеки президента США Герберт Макмастер заявив, що Росія і Китай прагнуть підірвати існуючий світопорядок і стабільність у світі. Про це повідомляє Bloomberg.

"Китай і Росія підривають світовий порядок і стабільність. Вони ігнорують суверенні права своїх сусідів і верховенство закону", - заявив Макмастер, виступаючи на форумі, присвяченому британо-американським відносинам.

Крім того, він зазначив, що "Росія вперше ініціювала війну нового покоління", в якій вона використовує "підривну діяльність, дезінформацію і пропаганду з використанням кіберінструментів, працюючих в різних областях, намагаючись посіяти розбрат в наших країнах, зіштовхнути їх один з одним і створити кризу довіри".

Так, за словами Макмастера, Китай займається "економічною агресією", щоб кинути виклик "глобальному економічному порядку", який допоміг витягнути з бідності сотні мільйонів людей".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Російській Федерації (РФ) врахують "антиросійську спрямованість" оборонного бюджету Сполучених Штатів Америки, підписану президентом США Дональдом Трампом у вівторок, 12 грудня.

Зазначено, що Совфед не може ігнорувати "подібні випади", а подібний підхід до формування американського бюджету є "свідченням серйозного ставлення до Росії".