Баварія - Арсенал: Результативна нічия в Мюнхені

"Баварія" виходить в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів, зігравши внічию з лондонським "Арсеналом" на своєму полі. "Каноніри" в черговий раз зупинені на етапі 1/8 фіналу.

11 березня, 21:45
Мюнхен, "Альянс Арена"
Баварія - Арсенал 1:1 (перший матч 2:0)
Голи:
Швайнштайгер, 54 - Подольські, 56
Баварія: Нойер, Данте, Лам, Тьяго Алькантара, Рібері, Мартінес (Мюллер, 86), Роббен, Гетце (Кроос, 60), Алаба, Швайнштайгер, Манджукіч
Арсенал: Фаб'янські, Санья, Мертезакер, Вермален, Кошельни, Артета (Ньябрі, 77), Езіл (Росіцкі, 46), Окслейд-Чемберлен (Фламіні, 85), Касорла, Подольскі, Жиру

У першому таймі, що пройшов під тотальною перевагою німецького клубу, команди голів не забивали. У другій половині гри зумів відзначитися Швайнштайгер, вразивши ворота "канонірів" після пасу Рібері. М'яч у відповідь забив Подольскі, обікравши Лама в чужій штрафній.

Свого суперника по чвертьфіналу "Баварія" дізнається 21 березня, а самі матчі відбудуться 1-2 і 8-9 квітня.