Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція

Барселона - Атлетико: онлайн-трансляція Фото: Барселона - Атлетіко, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Барселона - Атлетико - Онлайн-трансляція матчу "Барселона" - "Атлетико" розпочнеться на РБК-Україна в 21:30. Каталонці прийматимуть вдома мадридський клуб і постараються вийти у фіналі Кубка Іспанії.

7 лютого, 22:00
Барселона "Камп Ноу"
Стартові склади:
Барселона
: Силлессен, Умтити, Піке, Альба, Денис Суарес, Серхі Роберто, Андре Гомеш, Ракітіч, Туран, Мессі, Луїс Суарес
Атлетіко: Мойя, Савич, Філіпе Луїс, Хуанфран, Годін, Сауль, Коке, Гайтан, Феррейра Карраско, Грізманн, Торрес

Барселона - Атлетіко, 1:1
Гол: Суарес, 42 - Гамейро, 83

Кінець матчу!

83 хв. ГОЛ! Грізманн м'яко віддав вздовж воріт на Гамейро, а той спокійно відправив м'яч у порожні ворота!

80 хв. Ось це так! Піке сфолив у штрафному, але Гамейро не реалізовує пенальті!

76 хв. Мессі виконує черговий чудовий штрафний, але потрапляє в поперечину!

72 хв. Іньєста змінить у грі Ракітіча.

70 хв. Карраско збиває Турана і отримує другу жовту - це видалення!

70 хв. Бускетс вийшов замість Турана.

62 хв. Маскерано виходить замість Деніса Суареса.

59 хв. Гриманну вдалося забити, але суддя показав офсайд.

55 хв. Барса забрала м'яч собі, щоб не давати Атлетіко будувати свої атаки.

48 хв. Корреа виходить замість Гайтана.

Перерва

42 хв. ГОЛ! Мессі змістився в центр і пробив, Мойя з ударом впорався, але Суарес був першим на добиванні.

28 хв. Тепер вже Мойя дістає удар Мессі з лінії штрафної.

21 хв. Силлессен знову в грі! Цього разу він забирає удар Гайтана здалеку.

11 хв. Грізманн бив головою після подачі з штрафного, але знову чудово грає Силлессен.

7 хв. Силлесен дістає м'яч після удару Карраско.

Почався матч

У першому матчі між колективами перемогу відсвяткували каталонці. Голи Суареса і Мессі дозволили "Барсі" створити потрібний гандикап перед матчем-відповіддю. Антуан Грізманн своїм точним ударом трохи підсолодив домашній поєдинок.

Звісно, "Атлетіко" треба атакувати в гостях. Але це може призвести до створення вільних просторів біля своїх воріт. В такому положенні, обороні "Атлетіко" доведеться бути дуже зібраними в обороні з неверотяным тріо Мессі-Неймар-Суарес.