На Балтійському флоті РФ почалися раптові навчання

НовиниНадзвичайні події    18.03.2015 - 09:57

Більше 20 кораблів Балтійського флоту почали раптові навчання з виходу в море для відпрацювання артилерійських стрільб і протичовнової і протиповітряної оборони, передає BBC-Росія.

"У морі кораблі Балтійського флоту, об'єдналися в кілька тактичних угруповань, і знаходяться в готовності виконати завдання за призначенням - протичовнової і протиповітряної оборони, протимінному забезпечення, а також провести контрольні ракетно-артилерійські стрільби по різним типам мішеней, що імітують морські і повітряні цілі", - повідомляє прес-служба Західного військового округу по Балтійському флоту.

Навчання проходять і на Тихоокеанському узбережжі Росії. Мотострільці на Сахаліні підняті по тривозі, за підтримки армійської авіації вони відпрацюють протидесантну оборону узбережжя, повідомило управління прес-служби і інформації Міноборони.

Відзначимо, що в понеділок, 16 березня, позапланова перевірка боєготовності почалася на Північному флоті.

Раніше в НАТО заявили, що стурбовані зростанням числа неочікуваних військових навчань в Росії. У Держдепі США повідомили, що уважно стежать за масштабними військовими навчаннями РФ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top