Атлетико - Реал: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів

Атлетико - Реал: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів Серхио Рамос проти Фернандо Торреса

У першому матчі чвертьфіналі Ліги Чемпіонів мадридські "Атлетіко" і "Реал" не змогли забити один одному.

14 квітня, 21:45
Мадрид, "Вісенте Кальдерон"
Атлетико - Реал, 0:0
Атлетіко:
Хмар, Хуанфран, Міранда, Годін, Сікейра, Габі, М. Суарес, Коке, Арда, Грізманн, Манджукіч
Реал: Касільяс, Карвахаль, Рамос, Варан, Марсело, Кроос, Модріч, Дж.Родрігес, Бейл, Бензема, Роналду

Кінець матчу

Атлетико - Реал: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів89 хв. Марсело ліктем зіграв грубо проти Торреса.

86 хв. Модріч непогано пробив з лінії штрафного після виносу після кутового. Але м'яч пройшов над воротами.

Атлетико - Реал: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів84 хв. Суарес грубо зупинив прорив Іско по флангу.

Атлетико - Реал: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів83 хв. Торрес поміняв Коке.

Атлетико - Реал: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів80 хв. Серхіо Рамос і Рауль Гарсія за суперечки попереджені.

Атлетико - Реал: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів77 хв. А замість Гризманна виходить Гарсія.

Атлетико - Реал: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів76 хв. Іско змінює на полі Бензема.

72 хв. Реал знову посилив тиск. Але оборона Атлетіко діє дуже зібрано.

А тим часом, Ювентус зусиллями Відаля вийшов вперед у матчі з Монако

65 хв. Повністю вирівнялася гра. Але командам дуже важко доводити свої атаки до ударів.

60 хв. Хороша контратака Атлетіко призвела до непоганого прострілу Варана праворуч, але захисники випередили Гризманна.

Атлетико - Реал: стенограма онлайн-трансляції матчу Ліги Чемпіонів55 хв. Манджукіч наборовся за сьогодні на попередження.

54 хв. Від колишньої швидкості Реала щось нічого не залишилося. На кожну атаку вершкових Атлетіко сміливо відповідає своєю. Але без моментів.

49 хв. Після невеликої активності від Атлетіко Реал заново почала розхитувати оборону суперника.

Починається другий тайм

Перерва

43 хв. Варан зараз показав, що бігає не гірше Бейла, втікши до чужого штрафного з правого флангу, але його партнери підтримати француза не змогли, збивши настрій атаки.

37 хв. Родрігес хитро пробив зовнішньою стороною стопи з лінії штрафного, але Облак знову дістав м'яч з кута воріт.

31 хв. У Бейла вийшов хороший удар здалеку, але голкіпер " Атлетіко без моментів поки не заснув і відреагував.

27 хв. Вся гра проходить на половині поля Атлетіко. Але моментів, як на початку гри, поки немає.

23 хв. Поки нормальних атак у виконанні матрацників не видно. При такому тиску Реала, який трохи спав, це не дивно.

18 хв. Різними способами зараз Реал подавав у штрафну Атлетіко, але захисники справляються з такими пасами.

13 хв. Поки що старт поєдинку виходить у Реала практично ідеальним. Швидкість і настрій вершкових вражає.

9 хв. Непогано Роналду пробив низом у дальній штрафний, але Хмар знову показує свій клас.

4 хв. Ох! Бейл після помилки захисника вивалився на голкіпера, але переграти Облака не зміг!

2 хв. А ось і перший удар. Карвахаль пробив з меж штрафного, але Облак накрив м'яч.

Стартував матч

Через 11 місяців після лісабонського фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому вперше у 59-річної історії турніру зіграли клуби з одного міста, мадридські "Атлетіко" і "Реал" знову поміряються силами в головному клубному турнірі Європи. "Реал" обіграв "Атлетіко" (4:1) в минулому фіналі, хоча був на волосині від фіаско після голу Дієго Годіна. Серхіо Рамос зрівняв рахунок на останніх хвилинах компенсованого часу, після чого команда Карло Анчелотті розбила суперника в додатковий час. За 30 хвилин по м'ячу забили Гарет Бейл, Марсело і Кріштіану Роналду, для якого гол у фіналі став 17-м у розіграші. Таким чином, португалець встановив новий рекорд турніру. Наставник ж "Реала" Карло Анчелотті втретє виграв Лігу чемпіонів.

"Атлетико" виграв усі чотири домашні матчі в цій кампанії, а "Реал" перемагав у всіх своїх виїзних поєдинках. Мадридські клуби втретє зустрінуться у єврокубках. Крім минулого фіналу, вони билися у півфіналі Кубка європейських чемпіонов-1958/59. У першому матчі "Реал" вдома взяв гору (2:1), але потім мінімально поступився на полі "Атлетіко". У переграванні В Сарагосі вирішальний гол забив Ференц Пушкаш (2:1), і "Реал" четвертий раз поспіль вийшов у фінал турніру.

Мадридці беруть участь у чвертьфіналі Ліги чемпіонів уп'яте поспіль. У попередніх чотирьох сезонах вони незмінно проходили далі. "Вершкові" хочуть стати першою командою, котра захистила трофей в епоху Ліги чемпіонів.

Головний тренер "Атлетіко" Дієго Сімеоне:

"Наші команди відрізняються, так як відрізняються ігрові якості наших футболістів. Ця зустріч не буде схожа на поєдинок минулого сезону, так як в обох клубах вже немає багатьох з тих, хто бився в лісабонському фіналі. На багатьох позиціях у "Реала" виступають більш талановиті виконавці. Я не оглядаючись на минулі зустрічі, так як нова сутичка буде зовсім іншою. Ритм гри і напір будуть позамежними"

Головний тренер "Реала" Карло Анчелотті:

"Ця зустріч - лише голова з сезону, і про мою роботу можна буде судити тільки по його завершенні. У кожного матчу свої складності. Кожну поразку від "Атлетіко" було іншим. Мені пощастило, так як всі гравці в змозі вийти на поле в такому важливому матчі. Щоб вдало зіграти, нам необхідно скористатися своїми козирями - індивідуальним класом і швидкістю, показати атакуючий футбол. У футболі все не так вже й складно"