Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція

Атлетико - Барселона: онлайн-трансляція Фото: Атлетико - Барселона, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Атлетико - Барселона - Онлайн-трансляція матчу "Атлетіко" - "Барселона" розпочнеться на РБК-Україна у 16:45, а дивитися поєдинок можна на каналі "Футбол 2". Мадридці спробують зловити суперника в момент слабкості.

26 лютого, 17:15
Мадрид, "Вісенте Кальдерон"
Атлетіко: Хмар Луїс, Годін, Врсалько, Савич, Габі, Сауль, Коке, Феррейра-Карраско, Гамейро, Грізманн
Барселона: тер Штеген, Матьє, Піке, Умтити, Іньєста, Бускетс, Роберто, Рафінья, Мессі, Суарес, Неймар

Атлетико - Барселона, 1:2
Гол: Годін, 70 - Рафинья, 64, Месси, 86

Кінець матчу

86 хв. Гомеш віддав у центр штрафного, де Мессі з другої спроби пробив Хмари.

77 хв. Дінь виходить замість Матьє.

73 хв. Корреа виходить замість Гамейро.

70 хв. Гол! Дієго Годін зрівнює рахунок ударом головою після подачі.

69 хв. Торрес виходить замість Карраско.

64 хв. ГОЛ! Рафінья зумів заштовхати м'яч у ворота Атлетико під час метушні.

55 хв. Бускетс грубо грає проти Гризманна - жовта картка.

49 хв. Суарес вивалився на побачення з воротарем і пробив, але м'яч пройшов мимо воріт.

Перерва

42 хв. Облак накриває удар Піку головою.

38 хв. З шикарним ударом Мессі зі штрафного справляється Облак.

30 хв. Суарес намагався добити м'яч у ворота після удару Мессі і сейва Облака, але воротар і з цим справляється.

26 хв. Тер Штеген відбиває дальній удар Гризманна.

20 хв. Атлетіко зараз придавив. Подання з простріли отримує\ються у господарів дуже небезпечно.

16 хв. Габі пробив з-за штрафної зльоту - тер Штеген забирає м'яч.

8 хв. Мессі настирливо прорвався до лінії штрафного майданчика і пробив, але м'яч пролетів над воротами.

Почався матч

На минулих вихідних "Барселона" насилу змогла обіграти в чемпіонаті Іспанії "Леганес", забивши пенальті на останніх хвилинах. А до цього каталонці скатались в Париж, де були ганебно розбиті з рахунком 0-4. Такі результати говорять про те, що в команді Енріке повно проблем.

І "Атлетіко" цілком в змозі використати ці проблеми. У складі "матрацників" вистачає гравців, які можуть високо пресингувати. Саме це найбільше не переносить "Барселона". Природно, не варто забувати про захист. Незважаючи на всі проблеми, наявність Неймара, Мессі і Суареса у складі "Барселони" робить її вкрай небезпечною.