Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів

Лондонський "Арсенал" не зміг повноцінно чинити опір мюнхенській "Баварії". Німці забили два голи - відзначилися Кроос і Мюллер.19 лютого, 21:45
Лондон, "Емірейтс"
Арсенал - Баварія, 0:2
Гол:
Кроос, 54, Мюллер, 88
Арсенал: Щесни, Санья, Мертезакер, Косельні, Гіббз, Фламіні, Окслейд-Чемберлен, Езіл, Уїлшир, Касорла, Саного
Баварія: Нойер, Лам, Боатенг, Данте, Алаба, Алькантара, Роббен, Хаві Мартінес, Кроос, Гетце, Манджукіч

Фінальний свисток! Баварія практично в чвертьфіналі!

90+1 хв. Під кінець Кроос ще й у каркас воріт влучив здалеку!

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів88 хв. Залітає таки у ворота Арсеналу другий м'яч! Лам віддав вивірену подачу в центр штрафного, звідки Мюллер головою подвоїв рахунок!

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів86 хв. Росіцкі грубо зіграв в центрі поля.

83 хв. Триває картина під назвою "сучасна Баварія". Володіння м'ячем у німців якесь катастрофічне.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів79 хв. Пісарро вийшов замість Алькантари.

78 хв. Алаба увійшов в карний майданчик зліва і віддав пас нас на Мюллера, який пробив по воротах, але захисник не дав м'ячу долетіти до воріт.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів74 хв. Томаш Росіцкі змінює Алекса Окслейда-Чемберлена

72 хв. Не позаздриш зараз Арсену Венгеру. Його команду просто втиснули до своїх воріт і не дають дихати.

68 хв. Просто якесь фантастичне володіння м'ячем у Баварії. Арсенал вистачає лише на те, щоб вибити м'яч зі своєї штрафної.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів64 хв. Замість Манджукіча в гру увійшов Мюллер.

63 хв. Хороший закид у штрафну Арсеналу дійшов до Роббена, який спробував м'яко переправити його в дальній кут, але голландець пробив надто слабо.

60 хв. Дуже складно зараз Арсеналу. Баварія не дає їм не те що центр поля перейти, а від своєї штрафної відірватися.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів56 хв. Саного грубо зіграв проти Нойєра в атаці.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів54 хв. Лам отримав м'яч на правому фланзі, змістився в центр і відкотив під удар Кроосу, який шикарним крученим ударом відправив м'яч у правий верхній кут воріт!

52 хв. Косельні зумів прийняти м'яч в чужій штрафній після подачі зі штрафного, але пробити повноцінно йому не дали.

50 хв. Кроос наніс перший удар у другому таймі - м'яч полетів прямо в руки Фабіанскі.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів46 хв. Рафінья виходить на поле. Відправився відпочивати Боатенг.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів45+2 хв. Манджукіч занадто завзято боровся в штрафній суперника.

44 хв. Баварія Продовжує нагнітати обстановку біля воріт вже Фабіанскі. Арсенал важко, але справляється.

40 хв. І Алаба теж не забиває пенальті! Штанга!

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів39 хв. Фабіанскі виходить замість Касорли.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів37 хв. Ой-Ой-ой! Щесни невдало зіграв на випередження з Роббеном і зрубав того у своєму штрафному! Пенальті і вилучення!

35 хв. Треба б канонірам більше уваги звернути на лівий фланг оборони, звідки йде весь атакуючий креатив Баварії. Не дивно, адже там грає Роббен.

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів31 хв. Не може продовжити гру Гіббс. Вийшов на поле Начо Монреаль.

28 хв. У відповідь на агресивні випади Арсеналу, Баварія стала більш активно організовувати свої атаки. Стало трохи небезпечніше, але до повноцінних ударів справа не дійшла.

24 хв. Хороший пас з центру поля вивів Чемберлейна на побачення з Нойером, але кіпер на мить першим встиг до м'яча.

21 хв. Хороша контратака Арсеналу завершилася пасом назад на Фламіні, який невдало пробив з лінії штрафної.

17 хв. Баварія спокійно володіє м'ячем. Зрідка можна побачити флангову атаку, яка, найчастіше, нічим не закінчується.

13 хв. Неймовірний темп початку матчу баварці вирішили злегка збити, забравши м'яч собі.

9 хв. І Озіл пробив праворуч від центру - туди, куди стрибнув Нойєр! Голи немає!

Арсенал - Баварія: Стенограма онлайн трансляції матчу 1/8 Ліги Чемпіонів6 хв. Боатенг збив Озіла у своєму штрафному майданчику - пенальті!

5 хв. Шикарний момент у Саного, але його удар зі штрафного відбив Нойєр!

3 хв. А перший момент створила Баварія. Кроос добре пробив здалеку, але Щесни в стрибку дістав м'яч.

2 хв. В перші хвилини м'яч більше тримається в ногах гравців Арсеналу.

Команди на полі. Давайте починати!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн трансляцію матчу "Арсенал" - "Баварія".

"Арсенал", який потрапив до числа 16 найсильніших клубів в 14-й раз поспіль, рік тому поступився "Баварії" вдома з рахунком 1:3. У матчі-вілповіді "каноніри" взяли гору (2:0), але від чергового вильоту підопічних Арсена Венгера це не врятувало. У двох попередніх сезонах фіналісти ліги чемпіонів-2005/06 вилітали після поразок від "Барселони" і "Мілана" з однаковим загальним рахунком 3:4.

"Баварія" утримує рекорд Ліги чемпіонів за кількістю перемог поспіль - десять. Серія почалася саме після поразки від "Арсеналу", а завершився програшем у шостому турі "Манчестер Сіті".

У третьому турі "Арсенал" на своєму полі поступився "Боруссії" (1:2), зазнавши третьої поспіль домашньої поразки в боях з німецькими клубами. В сумі 14 зустрічей з німецькими командами на своєму полі принесли лондонцям 9 перемог, 1 нічию та 4 поразки. Загальна статистика складає 14 перемог, 5 нічиїх та 9 поразок.

"Баварія" пробилася до 1/8 фіналу в шостий раз поспіль. За цей час мюнхенці вилетіли на даній стадії лише раз - після поразки від "Інтера" у сезоні 2010/11.

Чемпіон Німеччини виграв п'ять з шести матчів групи D, зайнявши в ній перше місце. Заключний тур ознаменувався поразкою від "Сіті", але до цього часу колектив Хосепа Гвардіоли вже гарантував собі вихід в плей-офф. Раніше баварці здолали на виїзді "Сіті" і здобули по дві перемоги над московським ЦСКА і "Вікторією".