Антикорупційне агентство розробило форму щоквартального звіту для політичних партій

НовиниПолітика    13.07.2016 - 10:36
Фото: Іван Пресняков
Фото: Іван Пресняков

НАЗК буде аналізувати звітність політичних партій

Національне агентство з питань запобігання корупції розробило форму щоквартального звіту для політичних партій. Про це в інтерв'ю виданню "Урядовий кур'єр" розповів керівник проекту "Прозорість та добропорядність публічного сектора" Програми розвитку ООН в Україні Іван Пресняков.

"НАЗК в цьому місяці затвердив і передав на реєстрацію до Мін'юсту форму щоквартального звіту для політичних партій: про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру", - зазначив Пресняков.

Він підкреслив, що агентство буде будуватися як орган і одночасно аналізувати звітність політичних партій, а також матиме кілька унікальних функцій, яких до цих пір ніхто в країні не виконував.


"Серед його великих завдань - організація контролю за фінансовою діяльністю політичних партій. НАЗК буде стежити за способом життя осіб, які подають декларації, адже перевірка декларацій фіскальною службою засвідчила свою неефективність", - пояснив Пресняков.

Нагадаємо, глава НАЗК Наталія Корчак повідомила, що конкурсний відбір кандидатів на роботу в відомстві має завершитися в середині липня.

Теги публікації: НАПК, партия  Популярні теги: Київ, Порошенко Петро, Курс долара, новини України, ООС
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся