Англійський суд заморозив дивіденди Nord Stream на користь Газпрому

Англійський суд заморозив дивіденди Nord Stream на користь Газпрому
Фото: Газпром (gazprom.ru)

Рішення ухвалено за позовом Нафтогазу

Комерційний суд Високого суду Англії та Уельсу зобов'язав російський "Газпром" в разі отримання дивідендів від Nord Stream внести 145 млн доларів на рахунок суду як гарантію виконання вимог суду. Про це повідомляє прес-служба НАК "Нафтогаз України" у Twitter.

Як зазначається в повідомленні, рішення суду ухвалене в  межах позову "Нафтогазу".

Також суд зобов’язав "Газпром" при ухваленні нових рішень акціонерами Nord Stream про виплату дивідендів отримувати згоду "Нафтогазу", або погодження суду для отримання таких коштів, повідомили в НАК.

Англійський суд заморозив дивіденди Nord Stream на користь Газпрому

Як повідомляло РБК-Україна, у червні 2018 року, Комерційний суд Лондона дозволив заморозити активи російського "Газпрому" на прохання НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо, 15 березня 2019 року Вищий суд Англії та Уельсу призупинив провадження у справі про визнання і приведення до виконання на території Англії та Уельсу рішення Стокгольмського арбітражу від 28 лютого 2018 року по розгляду між "Газпромом" і НАК "Нафтогаз України" в рамках контракту на транзит газу.

Високий суд Англії та Уельсу ухвалив рішення щодо дивідендів Nord Stream на користь Газпрому. Заморожені 145 млн доларів

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся