В аеропорту "Бориспіль" після атаки хакерів не оновлюється табло

Фото: аеропорт "Бориспіль" (kbp.kiev.ua)
Фото: аеропорт "Бориспіль" (kbp.kiev.ua)

У "Борисполі" просять пасажирів дізнаватися про вильоти по телефону

У міжнародному аеропорту "Бориспіль" після хакерської атаки на Україну не оновлюється табло в зоні вильоту в терміналі D. Про це у Facebook повідомив перший заступник директора аеропорту Євген Дихне.

"Шановні пасажири! Табло в зоні вильоту в терміналі D тимчасово не оновлюється. Для отримання актуальної інформації про вильоти просимо вас використовувати один з альтернативних способів: 044-281-79-09 (довідкова аеропорт "Бориспіль"); 677 платна довідка з мобільного; через месенджер Facebook", - повідомив Дихне.

 

Уважаемые пассажиры! Табло в зоне вылета в терминале D временно не обновляется. Для получения актуальной информации о вы...

Опубліковано Євгеній Дихне 28 червня 2017 р.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сервер аеропорту "Бориспіль" не працює через хакерську атаку. Вранці 28 червня центральне табло "Борисполя" оновлювалося з інтервалом 15 хвилин у ручному режимі. Також повідомлялося, що інші служби аеропорту працюють у звичайному режимі, затримок авіарейсів поки немає. За даними ЗМІ, в аеропорту утворилися великі черги на паспортний контроль.