О.Попов: Запровадження програмно-цільового методу сприятиме більш прозорому розподілу фінресурсів столиці

Запровадження програмно-цільового методу сприятиме більш прозорому розподілу фінресурсів столиці. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Попов на нараді щодо запровадження програмно-цільового методу у місті Києві, повідомляє прес-служба КМДА.

На нараді обговорювались питання формування бюджету міста з використанням програмно-цільового методу, стан міських та районних цільових програм та організаційна структура міської та районних державних адміністрацій.
Під час наради наголошувалося на необхідності дотримання структурними підрозділами Київської міської державної адміністрації вимог закону України «Про державні цільові програми», а особливо порядку розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.10.2009 №520/2589 та дотримання законодавства щодо програмно-цільового методу у бюджетному процесі.
«Сьогодні  більшість розвинених європейських міст використовують методи управління бюджетними коштами, які орієнтовані на досягнення конкретних соціально-значущих результатів. При цьому для кожної програми будуть встановлені чіткі критерії та показники, за якими в результаті можна буде оцінити ефективність використання коштів", - зазначив О.Попов.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся