О.Попов: Видатки на виконання бюджетних програм Києва будуть на 57% більше, ніж у 2010 році

Витрати бюджету на реалізацію бюджетних програм Києва будуть на 57% більше, ніж у 2010 р. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Сьогодні ми можемо вже робити висновок про те, що ми збільшимо фінансування програм в місті Києві. Учора в першому читанні був прийнятий бюджету міста на 2011 рік, де ми збільшуємо видатки на 57%", - зазначив О.Попов.
За його словами, на сьогоднішній день існують два напрямки, на які для вирішення існуючих проблем будуть направлятися істотні кошти: перше питання - це подальше стабільне виконання всіх зобов'язань у соціальній сфері і друге - необхідно дати поштовх для розвитку економіки міста.
"Тому ми значно збільшуємо реалізацію інвестиційних проектів у такі важливі напрями, як, наприклад, житлове будівництво, як розвиток транспортної інфраструктури, реконструкція і будівництво доріг, інших соціальних об'єктів", - підкреслив голова КМДА.
Говорячи про плани реалізації програми житлового будівництва в 2011 р., А.Попов підкреслив: "У нас дуже амбіційні програми і ми плануємо в наступному році реалізувати програму, яка в цілому буде коштувати 1 млрд грн. Серед них, безумовно, будуть і кошти міського бюджету. Вся ця програма дозволить побудувати 1,7 тис. квартир, які будуть надані киянам, і перш за все представникам бюджетної сфери, за півціни. Це програма 50 на 50. Вона набирає широкомасштабні обороти в наступному році".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся