О.Попов: Надходження до бюджету Києва перевищать запланований обсяг вилучень

НовиниЕкономіка    29.12.2010 - 21:48

До бюджету Києва в 2011 р. надійде більше коштів, ніж заплановані на сьогоднішній день показники вилучень з бюджету столиці. Про це на сьогоднішній прес-конференції заявив голова Київської міської державної адміністрації (КМДА) Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Що стосується вилучень з бюджету, то Київ захистить свої інтереси. Я абсолютно впевнений у цьому і навіть стверджую це, тому що, за моїми підрахунками, які я на даний час вже провів, я можу стверджувати, що в наступному році Київ отримає більше грошей , чим буде вилучено з його доходів. І перш за все ці ресурси підуть на стимулювання розвитку економіки міста", - зазначив О.Попов.
Він уточнив, що "джерелами цих доходів будуть насамперед податки і збори", які на сьогоднішній день вже чітко прораховані. "У нас бюджет міста без урахування субвенцій, які надаються державою, буде 12,4 млрд грн. Тобто це абсолютно об'єктивно розраховані наші доходи, яких достатньо буде для того, щоб фінансувати бюджетну сферу", - зазначив голова КМДА.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top