Майже 23 тис. виборців в Україні змінили місце голосування

Майже 23 тис. виборців в Україні змінили місце голосування
Ілюстративне фото (Віталій Носач, РБК-Україна)

Майже 23 тис. виборців вже подали заявку про зміну місця голосування

Майже 23 тис. виборців вже подали заявку про зміну місця голосування на виборах президента України. Про це РБК-Україна повідомили в Центральній виборчій комісії.

Повідомляється, що майже 23 тис. виборців скористалися тимчасовим зміною місця голосування.

"Станом на 17 лютого цифра була 22 тис. 763. А станом на 10:02 18 лютого цифра становить 22 тис. 768 виборців", - повідомили в ЦВК.

Майже 23 тис. виборців в Україні змінили місце голосування

Фото (drv.gov.ua)

Нагадаємо, Центральна виборча комісія утворила 199 окружних виборчих комісій на вибори президента України. Окружні комісії у складі не менше 12 членів повинні бути сформовані шляхом жеребкування. Їх керівництво має бути призначено не пізніше 18 лютого для першого туру виборів і 10 квітня - для другого.

Раніше Центральна виборча комісія також затвердила перелік округів, на яких будуть проводитися вибори президента України 31 березня 2019 року. Зокрема, в постанові зазначається, що жодні виборчі процедури не пройдуть в Криму, а виборчі округи і виборчі дільничні комісії на території АР Крим та міста Севастополя не утворюються і не здійснюються.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся