За 2016 рік у світі затримали 259 журналістів, - КЗЖ

Вівторок 25 квітня 2017 18:00
За 2016 рік у світі затримали 259 журналістів, - КЗЖ
Фото: журналісти

У світі за минулий рік 259 журналістів піддали тюремному ув'язненню

Комітет захисту журналістів (КЗЖ) повідомляє, що протягом 2016 року на світі тюремному ув'язненню піддали 259 медійників. Про це передає "Радіо Свобода".

Комітет зазначає, що це найбільша кількість, зафіксоване КЗЖ з 1990 року.

Також у світі за останні 5 років вбили 332 журналістів, що є найбільшою цифрою за п'ятирічний період протягом останніх 28 років.

"Уряду стають все більш винахідливими, оскільки вони визнають владу, руйнівну влада інформації. Тому ви і бачите прямі напади на свободу вираження, а також складні стратегії, які дозволяють урядам керувати, контролювати і маніпулювати інформацією", - зазначив виконавчий директор КЗЖ Джоель Саймон.

У Комітеті відзначають, що нові технології ускладнюють введення цензури, а це підштовхує авторитарні уряди садити репортерів і застосовувати проти них фізичне насильство.

Нагадаємо, біля військової частини в Рівненській області затримали групу журналістів, яких підозрюють у підготовці диверсії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся