Більше 20 компаній США хочуть інвестувати у завод з переробки ядерного палива, - президент

НовиниПолітика    25.06.2017 - 20:44
Фото: Петро Порошенко розповів про завод з переробки ядерного палива (РБК-Україна)
Фото: Петро Порошенко розповів про завод з переробки ядерного палива (РБК-Україна)

Зокрема вони зацікавленні у будівництві заводу з переробки відпрацьованого ядерного палива

Більше двадцяти компаній зі Сполучених Штатів Америки зацікавлені у співпраці з Україною щодо будівництва заводу з переробки відпрацьованого ядерного палива. Про це сьогодні в інтерв'ю українським телеканалам заявив президент Петро Порошенко.

"Ми продовжуємо будівництво заводу з відпрацьованого ядерного палива і також ми злітаємо з гачка, за який на сьогодні думає, що нас тримає РФ по відпрацьованому ядерному паливу, цього не буде. Низка, більше 20 компаній, які на сьогодні зацікавлені в Україні, ми вийшли на абсолютно конкретні прямі результати", - заявив Порошенко.

Президент зазначив, під час візиту до США обговорювалися також питання співпраці з Міжнародним валютним фондом та стратегії Світового банку щодо України.

Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко заявив, що Україна буде отримувати все більше ядерного палива з США. Також відомо, що міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик зустрінеться з міністром енергетики Сполучених Штатів Америки з приводу поставок вугілля в Україну 29-30 червня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top