1 квітня в сквері ім. В.Стуса пройде суботник

НовиниСуспільство    29.03.2012 - 12:31

У неділю, 1 квітня, громадська організація «Наш Святошинський» організовує суботник і відновлення пошкодженої частини скверу ім. В.Стуса. На суботнику буде присутнє керівництво Святошинського району та син Василя Стуса - Дмитро, а також відомі українські поети та письменники, які люблять і цінують творчість Стуса. Заплановано покладання квітів до пам'ятника поета, повідомили в ГО «Наш Святошинський».

«Давайте разом приберемо в сквері, посадимо дерева та кущі, а також збережемо цей зелений острівець, який носить ім'я великого поета, для наших дітей. Тільки спільними зусиллями ми зможемо досягти результатів. Весь інвентар для прибирання і гарячий чай надається. Від вас знадобиться тільки бажання зробити добру справу і гарний настрій. Беріть друзів - буде хороша, робоча компанія! Приходьте з дітками, вони зможуть погуляти на свіжому повітрі і отримають масу позитивних емоцій. Чекаємо вас ов 12.00 в сквері Стуса за адресою: перехрестя пр.Палладіна і пр.Перемоги», - сказано в зверненні громадської організації.

Нагадаємо, в ніч з 24 на 25 лютого з метою будівництва автозаправки були вирубані 84 дерева в сквері імені В.Стуса на перехресті пр. Палладіна і пр. Перемоги у Святошинському районі м. Києва. За даними експертів, вік деяких з дерев перевищував 100 років. Завдано збитків на суму близько 120 тис. грн.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top