ua en ru

"Укрзалізниця" тимчасово зняла з експлуатації поїзди Hyundai

Укрзалізниця" тимчасово зняла з експлуатації швидкісні поїзди виробництва Hyundai Rotem.

"Укрзалізниця" тимчасово зняла з експлуатації швидкісні поїзди виробництва Hyundai Rotem. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниця".

"З 12 лютого 2014 року тимчасово на маршрутах курсування поїздів Інтерсіті+ для перевезень пасажирів використовуватимуться поїзди, сформовані з пасажирських вагонів із локомотивною тягою. Це пов'язано з проведенням технічного огляду поїздів виробництва Hyundai Rotem за участю корейських фахівців", - йдеться в повідомленні.

Водночас повідомляється, що у зв'язку з тимчасовою заміною категорії рухомого складу пасажирам, які придбали квитки на поїзди Інтерсіті+ та здійснять поїздку залізничним транспортом, буде повернена різниця вартості проїзду.

Нагадаємо, ще в листопаді 2013 р., згідно із заявою "Укрзалізниці", фахівці компанії Hyundai запевнили про готовність поїздів Hyundai Rotem категорії категорії Інтерсіті+ до роботи в зимових умовах.

Звернемо увагу, 10 лютого 2014 р. Standard & Рoor's знизила довгостроковий кредитний рейтинг "Укрзалізниці" з В - до ССС+ і погіршила прогноз по рейтингах компанії зі "стабільного" до "негативного".