"Укрзалізниця" з 1 листопада 2011 р. запровадить повагонний продаж квитків

Четвер 06 жовтня 2011 10:50

"Укрзалізниця" з 1 листопада 2011 р. вводить автоматизоване регулювання реалізації місць в залежності від населеності вагонів. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".
Це означає, що реалізація місць починається з одного вагону кожного типу (СВ, купейний, плацкартний). У разі, якщо у вагоні певного типу залишиться менше 9 вільних місць, відкривається для продажу наступний вагон цього типу.
Такі нововведення, на думку залізничників, дозволять послідовно та рівномірно заповнювати вагони поїзда для оперативного регулювання схем поїздів, ефективно використовувати існуючий вагонний парк.
Незадіяні вагони поїзда будуть відчеплені і введені до складу поїздів, на які існуватиме підвищений попит. Таким чином залізничники оперативно корегуватимуть кількість вагонів у поїзді, орієнтуючись на попит у перевезенні пасажирів.
За словами начальника Головного пасажирського управління Олександра Іванька, у доцільності переходу на повагонний продаж квитків залізничники вже переконалися на основі пілотного проекту, який реалізовувався з 9 вересня. За таким принципом, в якості експерименту, продавалися квитки на один поїзд на кожній із шести залізниць України. З 1 листопада за таким принципом продаватимуться квитки на усі поїзди внутрішнього сполучення.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся