ru ua

“Укроборонпром” заявив про готовність передати ЗСУ ударні вертольоти

“Укроборонпром” заявив про готовність передати ЗСУ ударні вертольоти Фото: “Укроборонпром”

Можливості повітряної машини значно розширилися завдяки сучасним прицільним та навігаційним комплексам

ДП “Конотопський авіаремонтний завод “АВІАКОН”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, готовий передати Збройним силам України одразу три новітніх ударних вертольота Мі-24ПУ1. Про це йдеться у повідомленні прес-служби "Укроборонпрому".

“Мі-24ПУ1 повністю відповідають всім вимогам сучасної війни, оснащені передовою електронікою, ефективною системою захисту та потужним озброєнням. Саме така техніка необхідна захисникам нашої країни. І ДК “Укроборонпром” продовжує насичувати нею Збройні сили України”, - заявив глава “Укроборонпрому” Роман Романов.

Як зазначається, Мі-24ПУ-1 оснащений, зокрема, надпотужною 30-мм автоматичною гарматою та різноманітним ракетним озброєнням, включаючи високоточні протитанкові керовані ракети.

Крім того, фахівці підвищили його швидкість та маневреність, для чого на ударний вертоліт встановлено нові вітчизняні двигуни.

"Окрім того можливості повітряної машини значно розширилися завдяки сучасним прицільним та навігаційним комплексам, які дозволяють ефективно виконувати завдання навіть у повній тьмі", - йдеться у повідомленні.

характеристика ударного вертольоту

Фото: характеристика ударного вертольоту

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні почали створювати резерв для відновлення військової техніки.