"Перша паливна компанія" успішно запустила пілотний проект з випуску паливних карт

"Перша паливна компанія" (ПТК) успішно запустила пілотний проект з випуску паливних карт для юридичних осіб. Новий напрямок діяльності компанії, що дозволить залучити нових клієнтів в роздрібному сегменті ринку, повідомляється на сайті ПТК.

В даний час послуга тестується на власному автотранспорті та в деяких компаніях-партнерах. З 1 січня 2014 року послуга почне масово впроваджуватися на підприємствах з великою кількістю автотранспорту.

Паливна карта ПТК є дисконтною, пропонуючи клієнтам середньоринкові знижки.

"На усталеному ринку чудес не буває, тому ми не прагнемо здивувати великими знижками. Зате наші карти можуть гарантувати клієнтам сервіс, стабільні поставки, відсутність податкових ризиків та якість продукції", - розповів генеральний директор компанії Павло Явтушенко.

З 1 січня 2014 року, клієнти компанії отримають можливість обслуговуватися за паливними картками 1500 АЗС України, включаючи заправки брендових мереж OKKO, WOG, Лукойл, ТНК, " Татнефть", Socar, Паралель, а також невеликих мереж, які матимуть від 50 до 150 АЗС. В даний час ведеться активна робота з розширення числа АЗС і планується, що до кінця 2014 року кількість заправок-партнерів, досягне 2-2,5 тис. шт.

Впровадження нового сервісу викликано запитами великих клієнтів, з якими компанія співпрацює з оптовим поставкам.
"Ми налагодили співпрацю з "Укрзалізницею" і регіональними залізницями, де важливим моментом є гарантованість і своєчасність поставок. Є досвід довгих розрахунків. Перенесення цього досвіду на більш дрібні обсяги, для нас не є проблемою", - розповів керівник компанії.

Нагадаємо, "Перша паливна компанія", яка успішно працює на ринку імпорту нафтопродуктів з 2011 року і є крупно оптовим постачальником нафтопродуктів на ринок України. За даними компанії, в 2013 році її частка на ринку імпорту нафтопродуктів збільшилася до 5%.

Перша паливна компанія була заснована в грудні 2011 року. Власником компанії є громадянин України Всеволод Васильович Момот.
У жовтні Антимонопольний комітет України дозволив компанії Envistor Finance Limited (р. Нікосія, Кіпр) придбати понад 50% Першої паливної компанії. У свою чергу власником кіпрської компанії є європейський трейдер Георгій Дэматос (George Demathas). Закриття угоди з придбання 100% акцій ПТК очікується до кінця листопада.

В кінці 2012 року ПТК отримала перших клієнтів в особі Іллічівського та Ізмаїльського морських портів. Згодом компанія стала одним з постачальників дизпалива для "Укрзалізниці", авіапалива для Донецького та Львівського аеропортів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся