ru ua

"Київпастранс" не може погасити 45 млн боргу із зарплати без рішення Київради

КП "Київпастранс" не в змозі погасити 45 млн боргу із зарплати за червень 2013 р. без рішення Київради. Про це під час сьогоднішньої зустрічі з головою Київської міської державної адміністрації Олександром Поповим заявила голова Київської міської профспілки працівників житлово-комунального господарства та сфери послуг Тамара Костюк, передає кореспондент РБК-Україна.

"Зараз у нас катастрофа в житлово-комунальному господарства. Підприємство "Київпастранс", яке у всіх на слуху... просто не вилазить з боргової ями. У даний момент виплачується зарплата за травень місяць. Думаю, що сьогодні-завтра люди вже отримають ці гроші" , - сказала Костюк.

Читайте також: Попов прогнозує можливий зрив підготовки бюджету Києва на 2014 р

У той же час вона заявила, що проблемним є питання перерахування на підприємство зарплати для працівників за червень у розмірі 45 млн, оскільки таке рішення може прийматися на засіданні Київради, але воно блокується опозицією.

"За червень 45 млн грн треба на виплату заробітної плати. Закінчується липень, а за червень - ні копійки ..., а потрібно 45 млн. Адже це теж проводиться через Київраду", - заявила Костюк.

Вона зазначила, що виходячи з такої ситуації, політики, які гальмують цей процес, повинні приїхати в трудові колективи і пояснити, чому працівникам підприємств не перераховують зарплату.