"Газпром" і PdVSA підписали меморандум зі створення СП для розробки родовища "Робало" у Венесуелі

П'ятниця 07 жовтня 2011 16:42

ВАТ "Газпром" і венесуельська Petroleos de Venezuela S.A. (PdVSA) підписали меморандум про можливість створення спільного підприємства з розробки родовища природного газу "Робало" у Венесуельській затоці, говориться в повідомленні російської компанії. Документ був підписаний сьогодні в Каракасі у присутності віце-прем'єра РФ Ігоря Сечина.
Відповідно до документу, PdVSA надасть "Газпрому" пропозиції за умовами участі в розробці родовища, а також геологічну інформацію про проект. Меморандумом також передбачається проведення переговорів з метою визначення схеми роботи за проектом, принципів пайової участі та інших аспектів, пов'язаних з освоєнням родовища "Робало". Сторонами була підкреслена взаємна зацікавленість в подальшому розширенні двосторонньої співпраці з реалізації нових економічно привабливих проектів у нафтогазовій сфері.
У "Газпромі" пояснили, що доведені запаси природного газу Венесуели перевищують 5 трлн куб. м. На території Венесуели щорічно видобувається близько 22,9 млрд куб. м газу (в основному попутного нафтового). Доведені запаси нафти країни складають 28,2 млрд т. Найбільшими регіонами видобутку нафти є Маракайбо, Фалкон, Орієнтал і Апуре. Нагадаємо, що у Венесуелі активно працюють російські нафтові компанії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся