ru ua

"Єдиний Центр" Балоги не буде об'єднуватися з ПР на з'їзді регіоналів 17 березня

Політична партія "Єдиний центр" не буде проводити об'єднання з Партією регіонів на з'їзді ПР 17 березня. Про це заявив глава "Єдиного центру" міністр надзвичайних ситуацій Віктор Балога, повідомляє прес-служба партії з посиланням на коментар Балоги виданню "Дзеркало тижня".

"Станом на п'ятницю ясно одне: в суботу "Єдиний Центр" не припиняє своє існування і не входить (повністю або індивідуально) в Партію регіонів. Це питання точно не стоятиме на порядку денному завтрашнього з'їзду ПР. Кажу про це впевнено, хоча й не належу до цієї політсили", - заявив Балога.

Ідея об'єднання виникла всередині парламентської фракції "регіоналів". Такий висновок, на думку Балоги, можна зробити з характеру публікацій на цю тему в ЗМІ. "Звертаю увагу, що жодних посилань на позицію керівництва Партії регіонів не було, тому що не було прийнято жодного рішення про злиття ЄЦ з ПР".

Тим більше, на переконання Балоги, не може бути й мови про якусь залежності взаємин "Сильної Україна" з Партією регіонів від позиції "Єдиного Центру". Про об'єднання цих партій публічно оголошено ще кілька місяців тому. По суті, з'їзд 17 березня лише юридично оформить уже вирішене питання. "Ні Балога, ні будь-хто інший з ЄЦ ніяким боком не можуть на це вплинути. Це нонсенс", - сказав Балога.

Однак, за словами Балоги, якщо гіпотетична зацікавленість з боку ПР у приєднанні ЄЦ буде оформлена в офіційну пропозицію, то партія її обговорить. Прийняте рішення буде оголошено не через анонімні джерела в ЗМІ, а відкрито, підкреслив лідер "Єдиного Центру".

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, на з'їздь ПР планується злиття регіонів і "Сильної Україна", а також призначення Сергія Тігіпка на пост заступника голови Партії регіонів.