ru ua

Українці вигадали бота-секретарку

Українці вигадали бота-секретарку Фото: український бізнес-бот підтримує почтовий сервіс Gmail (BBot.ai)

Хмарне рішення компанії BBot.ai являє собою за функціоналом персонального бізнес-асистента

Створена українським розробником у США IT-компанія BBot.ai запустила корисного бота на основі штучного інтелекту, який живе в поштовому сервісі клієнтів. Офіційний запуск проекту відбувся у США учора, а сьогодні - презентація в уанеті та рунеті. Про це РБК Україна повідомили у прес-службі IT-компанії.

Як зазначається, офіційному старту BBot.ai передували два роки тестувань алгоритмів штучного інтелекту в бета-режимі.


"Продавці, топ-менеджери і генеральний директор компанії отримують велику кількість листів щодня і витрачають дуже багато часу на обробку цих повідомлень За допомогою штучного інтелекту і машинного навчання ми можемо оптимізувати час і мінімізувати кількість втрачених комунікацій через пропущених листів", - йдеться в повідомленні.

За словами розробників, мова йде про хмарне рішення, що являє собою за функціоналом персонального бізнес-асистента.

Українці вигадали бота-секретарку

У цілому, бізнес-бот підтримує Gmail - скоро будуть Slack, Outlook, Facebook і Yahoo! Mail.

"Ми витратили майже два роки на цей продукт і проаналізували 4,5 млн листів, щоб поліпшити технологію і призначений для користувача досвід", - заявив технічний директор і засновник проекту українець Ярослав Погребняк.

Українці вигадали бота-секретарку

Зокрема, бот-секретар виконує наступні функції: нагадує про забутих листування через два дні, вивчення незнайомих відправників листів (бот підкаже, де працює незнайомий відправник, знайде його профілі в соцмережах тощо), допомагає встановити зв'язок з одержувачем, якщо той не відповідає.

Як уточнили РБК-Україна в компанії BBot.ai, ядро аудиторії становлять 2,3 тисячі бета-тестерів, які являють собою потенційних клієнтів.

BBot.ai буде безкоштовним протягом 60 днів. Далі передбачається доступ за передплатою від десяти доларів на місяць залежно від обсягу проаналізованих електронних листів.

Нагадаємо, компанія BBot.ai (колишня семантичних Sales) була заснована в 2014 році українським розробником Ярославом Погребняком в Каліфорнії, США.

Українці вигадали бота-секретаркуУкраїнці вигадали бота-секретарку

Як повідомлялося раніше, соцмережа Facebook озброїлася штучним інтелектом для аналізу текстів.