Український стартап обстежить китайців для Оксфордського університету
Технологія Cardiolyse.me знадобиться для аналізу кардіограм жителів КНР
Український стартап Cardiolyse.me отримав запрошення на проведення комплексного дослідження (big data) з аналізу кардіограм для Оксфордського університету і китайського біобанку Kadoorie, повідомляє профільний ресурс AIN.ua.
Як зазначається, Cardiolyse.me потрапив до програми "дочки" Оксфордського університету компанії Isis Innovation, що займається консультуванням у сфері інноваційної діяльності та впровадженням комерційно значущих технологій.
Раніше Оксфордський університет разом із China Kadoorie Biobank вирішили використовувати технологію Cardiolyse.me в дослідженні здоров'я населення Китаю, зокрема для аналізу кардіограм. Відповідно до планів, на першому етапі проекту планується зняти показники понад 25 тисяч осіб.
Надалі медичне IT-дослідження проводитиметься в десяти регіонах КНР протягом 30 років. В цілому, до огляду планується залучити понад півмільйона осіб.
Здатна аналізувати електрокардіограму (ЕКГ) українське ноу-хау "Кардіолайз" створює знімки стану серцево-судинної системи, ризиків її серйозних захворювань і смерті з розбивкою на 176 показників.
Стартап Cardiolyse.me було запущено в лютому минулого року кандидатом медичних наук, керівником напрямку клінічної кібернетики в Інституті кібернетики ім. Глушкова Іллею Чайковським, а також розробником Ганною Старинською, яким, зі слів експертів, вдалося поставити ЕКГ в один ряд з популярними нині технологіями тонометрів або фітнес-трекерів.
Нагадаємо, за підсумками року експорт української IT-продукції виріс на 25% - до 2,5 млрд доларів.
Як повідомлялося, частка України на ринку IT-фріланса Східної Європи продовжила скорочення на 8%.