ru ua

Засновник онлайн-гри World of Tanks поповнив список мільярдерів

Засновник онлайн-гри World of Tanks поповнив список мільярдерів Фото: World of Tanks (Reuters)

Про це з посиланням на власний Billionaires Index пише Bloomberg

Статки засновника онлайн-гри World of Tanks 39-річного Віктора Кислого перевищили 1 мільярд доларів. Про це з посиланням на власний індекс мільярдерів пише Bloomberg.

Як зазначається, загальна вартість компанії Wargaming, за оцінкою агентства, складає близько 1,5 млрд дол.

Віктор Кислий підрахунки укладачів Bloomberg Billionaires Index коментувати відмовився, запевнивши, що ніколи не намагався рахувати власні гроші, а спосіб життя веде "дуже скромний". У розмові з кореспондентом Bloomberg засновник компанії, в ігрових проектах якої зареєстровано більше 100 мільйонів чоловік, запевнив, що Wargaming не має наміру зупинятися на досягнутому.

"Ми маємо створити конвеєр з виробництва якісних ігор. Наша компанія має намір освоювати всі великі ринки. Якщо з'явиться мільярд мікрохвильовок із джойстиками, на яких можна буде грати в ігри, ми створимо програми і для них", - зазначив Кислий.

За оцінками Bloomberg, загальний дохід Wargaming у 2015 році склав близько 590 мільйонів доларів.

Штат компанії Wargaming в даний час включає в себе понад чотири тисячі співробітників, а її офіси розташовано в десяти різних країнах - Білорусі, Росії, Україні, Кіпрі, США, Франції, Південній Кореї, Австралії, Сінгапурі, Японії, а також на Тайвані.

Від 2010 року головним хітом компанії залишається танковий симулятор World of Tanks. Віднедавна в "танки" можна грати не тільки на комп'ютері, але й на смартфонах та ігрових приставках. Крім того, фанатам морського бою доступна World of Warships, а шанувальникам повітряних баталій - World of Warplanes. У 2013 Wargaming придбала права на культовий бренд Master of Orion і у 2015 анонсувала випуск оновленої космічної стратегії Master of Orion.

Компанія, яка пізніше була перейменована на Wargaming, була заснована в 1998 році випускником фізичного факультету Білоруського держуніверситету Віктором Кислим. У 2010 Wargaming випустила багатокористувацьку онлайн-гру World of Tanks. Компанія володіє 20,3% акцій в кіпрському банку Hellenic.

Нагадаємо, в січні Wargaming оголосила про вихід World of Tanks на PlayStation4.