ua en ru

Нацтелерадіо відмовило каналу "112 Україна" у переоформленні ліцензій

Нацтелерадіо відмовило каналу "112 Україна" у переоформленні ліцензій Фото: телеканал "112 Україна" (Obozrevatel.ua)

Представники ліцензіатів на засідання регуляторного органу не з'явилися

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення відмовила регіональним компаніям, які ведуть мовлення з логотипом "112 Україна", у переоформленні ліцензій. Про це з посиланням на прийняте 30 грудня на засіданні рішення повідомили сьогодні у прес-службі Нацтелерадіо.

Як зазначається, регулятор відмовив у переоформленні ліцензій у зв'язку зі зміною програмної концепції мовлення п'яти регіональним компаніям, які ведуть мовлення в багатоканальній цифровій телемережі МХ-5 з логотипом "112 Україна", - "Аріадна ТВ", "Лідер ТВ", "Партнер ТВ", "ТВ Вибір" і "Новий формат ТВ".

За даними прес-служби Нацради, представники ліцензіатів на засідання регуляторного органу не з'явилися.

"Також компанії не вперше ухиляються від отримання повідомлень про розгляд поданих ними заяв на засіданні Національної ради", - йдеться в повідомленні.

П’яти регіональним компаніям, що мовлять у багатоканальній цифровій телемережі МХ-5 із логотипом «112 Україна», - «Аріад...

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 31 грудня 2015 р.

Нагадаємо, напередодні Окружний адміністративний суд Києва відмовив телеканалу "112 Україна" у задоволенні ряду позовних вимог у рамках судового провадження по двох справах.

Як повідомлялося, в серпні регулятор вже вигравав аналогічний судовий процес у каналу "112 Україна".

Раніше у грудні Нацтелерадіо опублікувало розміри штрафів для телерадіоорганізацій і провайдерів за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення.