ua en ru

Засідання регулятора щодо переоформлення ліцензій телеканалу "112 Україна" відбудеться 30 грудня

Засідання регулятора щодо переоформлення ліцензій телеканалу "112 Україна" відбудеться 30 грудня Фото: редакція телеканалу "112 Україна" (hubs.ua)

До участі запрошено представників регіональних компаній "Аріадна ТВ", "Лідер ТВ", "Партнер ТВ", "ТВ Вибір" і "Новий формат ТВ"

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення запросила представників регіональних компаній "Аріадна ТВ", "Лідер ТВ", "Партнер ТВ", "ТВ Вибір" і "Новий формат ТВ", які ведуть мовлення в багатоканальній цифровій телемережі МХ-5 з логотипом "112 Україна", на засіданні 30 грудня. Про це повідомили у прес-службі Нацтелерадіо.

Як зазначається, засідання регуляторного органу буде присвячено розгляду поданих заяв регіональних мовників щодо переоформлення ліцензій на мовлення.

Національна рада запрошує керівників або уповноважених представників регіональних компаній, що мовлять у багатоканальній...

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 28 грудня 2015 р.

Нагадаємо, напередодні Окружний адміністративний суд Києва відмовив телеканалу "112 Україна" у задоволенні ряду позовних вимог у рамках судового провадження по двох справах.

Як повідомлялося, в серпні регулятор вже вигравав аналогічний судовий процес у каналу "112 Україна".

Раніше у грудні Нацтелерадіо опублікувало розміри штрафів для телерадіоорганізацій та провайдерів за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення.