ua en ru

Суд відмовив телеканалу "112 Україна" у справі щодо скасування перевірок Нацтелерадіо

Суд відмовив телеканалу "112 Україна" у справі щодо скасування перевірок Нацтелерадіо Фото: телеканал "112 Україна"

Про це сьогодні повідомили у прес-службі Нацради з питань ТБ і радіо України

Окружний адміністративний суд Києва відмовив телеканалу "112 Україна" у задоволенні ряду позовних вимог у рамках судового провадження по двох справах. Про це сьогодні, 23 грудня, повідомили у прес-службі Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України.

Як зазначається, 17 грудня суд розглянув дві справи за позовом проти Нацтелерадіо ряду компаній, які ведуть мовлення під логотипом "112 Україна", відмовивши заявникам.

Таким чином, суд не задовольнив позовних вимог:

- ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Новий формат ТВ", "Партнер ТВ", ТОВ "ТРК "112" - про визнання протиправним та скасування рішень Нацтелерадіо від 21 серпня 2014 роки №№747-752 і від 18 лютого 2015 року №227, застосувавши до позивачам санкцію "оголошення попередження" (справа № 826/2810/15);

- ТОВ "ТВ Вибір", ТОВ "Лідер ТВ", ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Новий формат ТВ", "Партнер ТБ" - про визнання протиправними та скасування рішень від 12 лютого 2015 року №№138-142 про призначення компаніям позапланових перевірок, застосувавши до позивачам санкцію "оголошення попередження".

"Рішенням суду визнано правомірними рішення Нацради про призначення позапланової перевірки та застосування санкції "оголошення попередження", - наголосив регулятор.

17 грудня Окружний адміністративний суд м. Києва розглянув дві справи за позовом до Національної ради низки компаній, що...

Опубліковано Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення 23 грудня 2015 р.

Нагадаємо, напередодні Нацтелерадіо опублікувало розміри штрафів для телерадіоорганізацій та провайдерів за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення.

Раніше в серпні регулятор вже вигравав аналогічний судовий процес у каналу "112 Україна".