ru ua

В Україні запустять мікровенчурний Block-chain.fund

В Україні запустять мікровенчурний Block-chain.fund Фото: електронна комерція з використанням криптовалюти bitcoin ("Комерсант")

Використання нових технологій дозволить сторонам гарантувати угоду, не укладаючи паперовий договір

В Україні буде запущено першу онлайн-платформу для інвестування в корпоративні інновації Block-chain.fund. Її презентація відбудеться 2 червня в Києві, повідомили РБК-Україна в оргкомітеті проекту.

Block-chain.fund – це мікровенчурний фонд, у якому для гарантії угоди між компаніями і авторами ідей використовуються технології "розумного контракту" на базі платформ Bitcoin | Ethereum.


Як наголошується, використання цих технологій дозволяє сторонам гарантувати угоду, не укладаючи паперовий договір.

"В рамках проекту Block-chain.fund будь-яка компанія може подати заявку на вирішення проблеми будь-якого масштабу, з якою вона зіткнулася – від розробки нового дизайну логотипу до вирішення складних технологічних завдань. А будь-який бажаючий (автор ідеї) може запропонувати свій проект, який допоможе цю проблему вирішити. Планується, що Block-chain.fund буде інвестувати в реалізацію коротких інноваційних проектів, які можна впровадити менш ніж за рік", - йдеться в повідомленні.

На заході буде підписано меморандум про створення мікровенчурного фонду.

Нагадаємо, в січні британський мільярдер Річард Бренсон визнав інтерес до інвестування в українські біткоін-стартапи.

Раніше перша українська bitcoin-біржа зібрала майже втричі більше від очікуваного. До цього в Уанеті з'явився перший онлайн-сервіс для розрахунку з інтернет-магазинами bitcoin.

Також повідомлялося, що "ПриватБанк" планує прийом платежів у "біткоінах".