ru ua

Бренсон хоче інвестувати в українські біткоін-стартапи

Бренсон хоче інвестувати в українські біткоін-стартапи Фото: Річард Бренсон (Mybiz.ru)

Про це за підсумками "Українського сніданку" в Давосі написав партнер AVentures Capital Андрій Колодюк

Британський мільярдер, засновник Virgin Group сер Річард Бренсон заявляє про інтерес до українських стартапів. Про це за підсумками "Українського сніданку" на Всесвітньому економічному форумі у швейцарському Давосі написав партнер AVentures Capital Андрій Колодюк у Twitter.

Як зазначає AIN.ua, Колодюк обговорив із Бренсоном питання інвестицій у фінтех-проекти з України.

Зі слів засновника Virgin Group, Україна є сильною на таланти, зокрема у сфері IT, тому йому цікаві інвестиції в українські стартапи.

"Він (Бренсон, - ред.) мені сказав, що задоволений інвестиціями у TransferWise і зацікавлений в інвестиціях у blockchain - і bitcoin-стартапи в Україні", - цитує британського бізнесмена український інвестор.

Крім того, як додав Колодюк, під час Давосу-2016 також підтвердилося, що Бренсон збирався викупити український Vodafone ("МТС Україна"), але не вийшло.

Нагадаємо, навесні 2015 року Бренсон взяв участь у бізнес-форумі Forum One Ukraine в Києві, де побажав Україні знайти "свого Стіва Джобса", а також проанонсував вихід своєї компанії на український ринок.

Як повідомлялося напередодні, стартапер з України Іван Пасічник потрапив у рейтинг найуспішніших молодих людей в Європі.