ua en ru

Кількість співробітників в ТОП-25 українських IT-компаній зросла на 9%

Кількість співробітників в ТОП-25 українських IT-компаній зросла на 9% Фото: кількість співробітників українських ІТ-компаній зростає

За прогнозами на друге півріччя 2016 року, 64% опитаних компаній планують помірне зростання до кінця року

Кількість співробітників українських IT-компаній, що входять в ТОП-25 за версією профільного порталу DOU, у першому півріччі зросло в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 9%, або на 1192 людини, роворится в повідомленні на сайті порталу.


Список найбільших компаній очолює EPAM, в якій працюють 4,5 тис. співробітників в Україні (в Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську та Вінниці). Приріст штату компанії за півроку склав 100 осіб, на даний момент у компанії 204 вакансії в нашій країні.

На другому місці компанія SoftServe (представлена в Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську, Рівному, Івано-Франківську та Чернівцях), у ній працюють 4171 людина. Приріст за півріччя склав 280 чоловік. Зараз у SoftServe відкрито 311 вакансій в Україні.

На третьому місці компанія Luxoft з офісами в Києві, Дніпропетровську та Одесі. У компанії працює 3735 чоловік (приріст 5 осіб у першому півріччі). У компанії відкрито 155 вакансій в Україні.

Четверте місце списку займає компанія GlobalLogic. 2751 фахівець компанії працює в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві. Приріст штату за рік складе 79 осіб. В Україні відкрито 180 вакансій компанії.

"П'ятірку" найбільших IT-компаній замикає Ciklum (офіси в Києві, Харкові, Львові, Дніпропетровську, Одесі та Вінниці). У компанії працює 2,5 тис. осіб (приріст 165 співробітників) і відкрито 211 вакансій.

Кількість співробітників в ТОП-25 українських IT-компаній зросла на 9%

За прогнозами на друге півріччя 2016 року, 64% опитаних компаній планують помірне зростання до кінця року. При цьому 8% планують активне зростання, у той час як 4% компаній взагалі не планують збільшувати штат.

Серед причин, які негативно впливають на зростання компаній в Україні називають перегрітий ринок праці, політичну нестабільність в країні, а також погіршення бізнес-клімату і занадто швидке зростання компаній.

Нагадаємо, більше 40% ІТ-фахівців не збираються виїжджати з України.