ru ua

Паризькі терористи могли використовувати для зв'язку PlayStation 4

Паризькі терористи могли використовувати для зв'язку PlayStation 4 Фото (CNet): PlayStation 4

МВС Бельгії: приставка PlayStation стає популярним видом зв'язку серед терористів

Терористи, що скоїли теракти в Парижі в ніч із 13 на 14 листопада, могли спілкуватися, у тому числі домовлятися про отримання боєприпасів, через ігрові приставки PlayStation 4. Про це повідомляє Forbes.

Як зазначається, державні структури мають доступ до стандартних каналів зв'язку, таких як мобільна або електронна пошта, тому цілком імовірно, що терористи обрали більш безпечний вид зв'язку через PS4.

Відстежити повідомлення всередині величезного розмаїття багатокористувацьких ігор є вкрай складним, якщо взагалі можливим завданням.

У Брюсселі, що, як вважає слідство, паризькі терористи обрали своєю базою, пройшли рейди, в результаті яких одного користувача PLayStation 4 було затримано. Як наголосив міністр внутрішніх справ Бельгії Ян Ямбон, "приставка PlayStation стає популярним видом зв'язку серед терористів".

Нагадаємо, увечері 13 листопада в Парижі сталася серія терактів у різних районах французької столиці. Спочатку пролунали три вибухи біля Stade De France, де проходив товариський матч між збірними Франції та Німеччини. Крім того, терористичні атаки мали місце у п'яти інших місцях міста. Зокрема, терористи захопили і розстріляли заручників у театрі Bataclan. Загалом у результаті нападів загинули 129 людей, ще понад 350 осіб отримали поранення. Відповідальність за здійснення терактів у Парижі взяли на себе бойовики ІДІЛ, погрожуючи при цьому Франції новими терактами.

Як повідомлялося, хакери Anonymous оголосили війну ІДІЛ.