ua en ru

Зоряні ялинки 2019: як Мадонна, Джей Ло та Кайлі Дженнер готуються до свят

Зоряні ялинки 2019: як Мадонна, Джей Ло та Кайлі Дженнер готуються до свят Фото: pixabay.com

Знаменитості вже прикрасили свої будинки до Різдва і Нового року

Якщо до вас все ще не настав різдвяний настрій і плани на Новий рік тільки у перспективі, пропонуємо вам надихнутися новорічними красунями з зоряних будинків, можливо, саме вони допоможуть налаштуватися на майбутні свята.

Золота ялинка

Однією з перших селебрети, які поділилися особистими фото про те, як вони готуються до майбутніх свят стала Кайлі Дженнер - її будинок у цьому році засяяв усіма відтінками золотого. Під різдвяну пісню вона показала на своїй сторінці Instagram ялинку, прикрашену в основному кольорі свята, який, згідно з прогнозами і гороскопам принесе удачу в наступному році.

Відео: Ялинка в золотому трендовому відтінку від Кайлі Дженнер (instagram.com/kyliejenner)

Ялинка з трояндами

Дженніфер Лопес виявилася самої щедрою на сімейні фото з різдвяним деревом. Прикрашати ялинку допомагала вся її родина: її бойфренд Алекс Родрігес, і двійнята - син Макс, і дочка Емі.

Зоряні ялинки 2019: як Мадонна, Джей Ло та Кайлі Дженнер готуються до свят

Фото: Сімейні фото Дженніфер Лопес (instagram.com/jlo)

В якості декору актриса вибрала великі червоні троянди і кулі, їм колір. Верхівку ялинки прикрасила традиційна деталь — різдвяна зірка.

Have a Holly Jolly Christmas...

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Відео: Незвичайне рішення - троянди в якості новорічного декору (instagram.com/jlo)

Милий декор

Лише однієї, але дуже милою фотографією поділилася Мадонна. На ній її дочка Естер з чарівною усмішкою прикрашає різдвяну ялинку простими кулями. Дійсно, дерево виглядає так, як ніби його повністю прикрасив дитина і це так мило.

Зоряні ялинки 2019: як Мадонна, Джей Ло та Кайлі Дженнер готуються до святФото: Естер Чикконе прикрашає будинок до майбутнього Різдва (instagram.com/madonna)

Читайте також про те, яким способом Злата Огневич запропонувала зустріти Новий год своїм шанувальникам.

А також, що усе про новому б'юті-тренді майбутніх новорічних вечірок - різдвяних бровах. У нашій добірці багато фото з прикладами того, як ще можна прикрасити себе до свята.

Який з міст світу залишить найяскравіші враження від зустрічі Нового року (фото: РБК-Україна)