ru ua

Замість ліків: чим подорожі корисні для здоров'я

Замість ліків: чим подорожі корисні для здоров'я Ілюстративне фото (pxhere.com)

Виявляється, подорожувати не просто приємно, але й корисно для нашого здоров'я

Не секрет, що подорожі збагачують нас духовно, розвивають особистісні якості і чудово відбиваються на душевному стані. Але, крім усього цього, подорожі, як виявилося, є дуже корисними для здоров'я людини, пише "Медикфорум".

Деякі вчені вважають, що подорожі є альтернативою лікам. Почнемо з того, що це чудові фізичні навантаження, особливо якщо ваша відпустка проходить не тільки на пляжі, а ще й в активних прогулянках.

Замість ліків: чим подорожі корисні для здоров'яФото: (pxhere.com)

Для того, щоб наша імунна система працювала добре, їй потрібні постійні тренування за рахунок контактів з різними патогенними. Існують дослідження, які показують, що невеликий вплив бруду допомагає стабілізувати роботу організму і кишечника. Саме тому подорожі творять справжні дива зі здоров'ям. В різних містах і країнах ми стикаємося з різними бактеріями і адаптуємо до них організм.

Годі й говорити про те, що подорожі значно знижують рівень стресу, а часом і зовсім позбавляють від нього. Стрес пов'язаний з рутиною в повсякденному житті, а при подорожах ми повністю змінюємо враження. Науково доведено, що подорожі роблять нас щасливішими, зменшуючи рівень тривожності. Це одне з найкращих ліків проти депресій і різного роду маній. Досить навіть триденної поїздки куди-небудь в інше місце, як ймовірність появи хорошого настрою і значного зменшення стресу підвищиться.

Замість ліків: чим подорожі корисні для здоров'я
Фото: (pxhere.com)

Якщо ви обожнюєте подорожувати і робите це часто, то тим самим зменшуєте ризик інфаркту. До такого висновку прийшли американські дослідники, які з'ясували, що щорічні подорожі зменшують небезпеку хвороб серця, включаючи і інфаркти за рахунок зниження рівня стресу. Зокрема, у людей, що щорічно здійснюють подорожі, ризик інфаркту на 30% нижче, порівняно з тими, хто нікуди не виїжджає.

Нагадаємо, вчені розповіли, які "здорові" продукти можуть нашкодити організму.

До цього ми розповідали, які поради дав дієтолог, щоб не набрати вагу взимку.

Зазначимо, що дієтологи стверджують, що, якщо ви відчуваєте голод незабаром після щільного прийому їжі, ті продукти, які ви споживаєте недостатньо енергоефективні. Вони виділили топ-12 продуктів, які без зайвих калорій допоможуть бути бадьорим протягом усього дня.

Відео: РБК-Україна