ua en ru

Як позбутися целюліту в домашніх умовах: секрети дієтолога

Як позбутися целюліту в домашніх умовах: секрети дієтолога Ілюстративне фото (pexels.com)

Основний наголос слід зробити на потрібні вправи

Целюліт — це термін, який може позначати, як медичне захворювання у вигляді запалення жирової клітковини, так і косметичний недолік, який найчастіше проявляється в області сідниць і стегон, роблячи шкіру схожою на апельсинову кірку. Також целюліт може з'являтися в області рук і живота, супроводжуватися в'ялістю і рихлістю шкіри. Як можна позбутися або зменшити його прояви в домашніх умовах, розповіла на своїй сторінці в Instagram популярний дієтолог Олена Кален.

"У будь-якому випадку, коли є целюліт, це говорить про порушення харчування жирової тканини, на яке впливають зайва вага, стрес, шкідливі звички і надлишок у раціоні продуктів з високим глікемічним індексом", - зазначила експерт.

Щоб зменшити прояви целюліту, важливо не просто привести вагу в норму, а покращувати кровопостачання і лімфоток. Щоб зробити це ефективніше, включайте фізичну активність у своє життя. Це допоможе вивести зайву рідину і наситити клітини киснем. В результаті йдуть внутрішньоклітинні набряки, зміцнюється сполучна тканина, поліпшується тонус шкіри, що зовні відображається у вигляді зменшення горбистості шкіри.

Як позбутися целюліту в домашніх умовах: секрети дієтолога
Ілюстративне фото (www.pexels.com)⠀

В домашніх умовах найкраща вправа для позбавлення від целюліту — присідання з резинкою.

Вони не вимагають спеціальних тренажерів, дозволяють регулювати навантаження на суглоби за рахунок глибини присідання і сили опору гуми. Поєднання статичного і динамічного навантаження дозволяє скоротити час тренування на проблемну зону до 10-15 хвилин в день.

Рекомендується виконувати 2-3 сети по 20-25 повторень з інтервалом на відпочинок до 60 секунд.

У залі для позбавлення від целюліту рекомендуються присідання зі штангою або грифом.

При виконанні цієї вправи ноги ставляться на ширину плечей, стопи паралельні один одному. Обважнювач кладеться на трапеції, напружується прес, хребет прямий з прогином в попереку, погляд спрямований перед собою і трохи вгору.

Як позбутися целюліту в домашніх умовах: секрети дієтолога
Ілюстративне фото (www.pexels.com)⠀

Жінкам важливо присідати глибоко, щоб задіяти сідничний м'яз, при цьому необхідно стежити, щоб коліна ніколи не виходили за рівень шкарпеток і при підйомі повністю не розпрямляти ноги. Варто узгодити навантаження з тренером і поставити з ним техніку виконання вправи, щоб не нашкодити здоров'ю.

Також при відсутності протипоказань підходять стрибки на скакалці, біг, підйом по сходах або степ-аеробіка. Ці вправи важливо виконувати в кросівках хорошої якості.

Як позбутися целюліту в домашніх умовах: секрети дієтолога
Ілюстративне фото (www.pexels.com)⠀

Щоб покращити результат, можна поєднувати тренування і обгортання, під час яких проблемні зони закриваються харчовою плівкою. Під плівку нанесіть суміш з будь-якого рослинного нерафінованої олії, змішаного в пропорції з лимонним соком 1:1. Заняття повинно тривати не більше 20 хвилин, після чого прийміть душ. Повторювати 1-2 рази в тиждень, якщо немає алергічної реакції.

Зменшення проявів целюліту — це комплексне завдання, тому, крім фізичної активності, варто переглянути своє харчування і знизити кількість продуктів, що швидко підвищують рівень цукру в крові.

Раніше професійний дієтолог Альбіна Комісарова поділилася головними секретами стрункості француженок.

Також експерт по схудненню Катя Медушкина назвала топ прихованих ворогів осиної талії.

До речі, дієтолог Катя Медушкина перерахувала основні помилки бажаючих швидко схуднути до літнього сезону.