ru ua

Стали чужими: принц Вільям залишив неприємне послання молодшому братові

Стали чужими: принц Вільям залишив неприємне послання молодшому братові Принц Уїльям (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Принц Вільям вкрай засмучений останніми новинами про брата

Новий рік 2020 однозначно увійде в історію несподіваною заявою Меган Маркл і принца Гаррі про відмову від королівських повноважень і, по суті, відходу з королівської сім'ї. Зазначимо також, що на даний момент скандальна пара вирішує, в яку країну переїхати - до Канади або США. При цьому в британських ЗМІ наголошують - ніхто з найближчих родичів принца Гаррі не був готовий до такої новини. Навіть його батько, принц Чарльз, дізнався про це ледь не в день публікації новини на офіційній instagram-сторінці герцогів Сассекських. Не залишився в стороні від сімейного обурення і старший брат Гаррі - принц Вільям. Чоловыкові Кейт Міддлтон складно приховувати емоції - він не очікував такої "зради" з боку улюбленого брата.

Принц Вільям вкрай стурбований тим, що відбувається в монаршій родині. Крім того, як повідомляють британські ЗМІ, герцог Кембриджський перебуває в стані "крайньої печалі".

  • Все життя я був поруч з моїм братом, поклавши йому руку на плече. Я більше ніколи не зможу його обійняти — ми стали зовсім чужими. Це дуже сумно", - передав слова принц Вільям його близький друг виданню The Sunday Times.

Стали чужими: принц Вільям залишив неприємне послання молодшому братові

Принци Гаррі та Вільям (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Наголошується, що вже сьогодні, 13 січня, в королівському маєтку в Сандрінгемі відбудеться чергова екстрена нарада королівської сім'ї. На якій будуть присутні Єлизавета ІІ, принц Чарльз, Гаррі та Вільям. Сьогодні має остаточно вирішитися доля герцогів Сассекських - їх нове положення, нові права, передача повноважень і т. д.

Нагадаємо, що відносини між двома братами загострилися ще під час знайомства принца Гаррі з Меган Маркл. Нібито принц Вільям не схвалив вибір молодшого брата. А також був впевнений, що Гаррі дуже поспішає з одруженням. Так, принц Вільям і Кейт Міддлтон почали зустрічатися під час навчання в 2002 році. Про заручини королівський двір оголосив лише в кінці 2010 року. А ось принц Гаррі на тлі старшого брата прийняв більш швидке рішення. З Меган у нього зав'язалися романтичні стосунки влітку 2016-го. У листопаді 2017 року стало відомо про заручини принца Гаррі з Меган Маркл.

З тих пір до спільної згоди принци так і не прийшли. Крім того, теплі стосунки так і не зав'язалися між Кейт Міддлтон і Меган Маркл.

Стали чужими: принц Вільям залишив неприємне послання молодшому братові

Кейт Міддлтон і Меган Маркл (фото: instagram.com/kensingtonroyal)

Коротко про відмову Меган Маркл і принца Гаррі від королівських повноважень:

  • Про своє рішення пара офіційно повідомила 8 січня на instagram-сторінці герцогів Сассекських. За їх словами, "після багатьох місяців роздумів і внутрішніх дискусій" вони вирішили в цьому році вийти з королівської сім'ї Великобританії.
  • Як результат, Мегена і Гаррі також позбавляються фінансової державної підтримки. Однак експерти впевнені, що скандальна пара точно не пропаде. І завдяки своїй популярності може за короткий період стати мільйонерами і заробити цілий статок.
  • 10 січня в ЗМІ з'явилася інформація, що Меган даремно часу не втрачає і вже веде переговори з французьким модним будинком Givenchy.
  • На даний момент Єлизавета II дуже переживає, як би Меган і Гаррі не наговорили зайвого в бесідах з журналістами. Раніше подібну помилку зробила принцеса Діана, розповівши про проблеми у відносинах з чоловіком - принц Чарльз.