ru ua

Гороскоп на квітень для Козерога: астролог назвала ключові зміни для вас

Гороскоп на квітень для Козерога: астролог назвала ключові зміни для вас Колаж РБК-Україна: Гороскоп на квітень 2021 Козерога

Гороскоп на квітень 2021 для Козерога обіцяє знаку Зодіаку ряд змін, особливо у сфері кар'єри та роботи. У вас може навіть виникнути бажання звільнитися, а здоров'я може похитнутися.

Прогноз на квітень для Козерога склала відомий астролог Аріна Артуровна. Експерт рекомендує читати гороскоп за своїм Асцендентом (висхідним знаком).

Швидше за все, у квітні, вас торкнуться справи вдома, здоров'я, роботи, сім'ї, дітей, батьків і нерухомості. Приділіть більше уваги батькам і родичам, оскільки можуть бути конфліктні ситуації з батьком, родиною.

"Можливі звістки, що стосуються членів родини або інформація від батьків, які можуть дати якісь дрібні доручення або попросити про допомогу. Поїздки, що стосуються нерухомості, або ви вирішите відвідати родичів", - прогнозує астролог.

Не виключено, що з якихось причин вам доведеться попрацювати вдома. Якщо ви давно планували переїхати, то цей період підходить для пошуку варіантів. Це час сприятливий для наведення довідок в архівах, оформлення документів, пов'язаних із земельними ділянками, акціями, нерухомістю, сільським господарством, садівництвом, питаннями оренди.

У квітні у Козерога можуть виникнути труднощі в колективі, напружена атмосфера. У керівників може відбутися конфлікт з підлеглими через їх безвідповідальність або низький професійний рівень.

"Потрібно проявити максимальну концентрацію і водночас гнучкість, щоб з одного боку - уникнути неточних або двозначних вказівок, а з іншого - не створювати конфліктну ситуацію", - радить Аріна.

У найманих працівників можуть виникнути проблеми з керівництвом і бажання звільнитися. Щоб цього уникнути, проявіть в ці більше енергії і ентузіазму в роботі, і це добре, оскільки вас чекає безліч справ.

"Побережіть себе в цьому місяці, позаяк погане самопочуття може піднести неприємні сюрпризи, дадуть про себе знати хронічні хвороби. Гарний час для зачаття та планування сім'ї", - додала астролог.