ru ua

Гороскоп на квітень для Скорпіона: що кардинально зміниться у вашому житті

Гороскоп на квітень для Скорпіона: що кардинально зміниться у вашому житті Колаж РБК-Україна: Гороскоп на квітень 2021 для Скорпіона

Гороскоп для Скорпіона на квітень 2021 обіцяє ряд можливостей змінити ваше життя на краще, просунутися в кар'єрі, заробити більше грошей, розвинути існуючі стосунки або зустріти нове кохання. Але і без ризиків і небезпек не обійдеться.

Прогнозом на квітень для Скорпіона поділилася відомий астролог Аріна Артуровна. Експерт рекомендує читати гороскоп за своїм Асцендентом (висхідним знаком). Читайте нижче в матеріалі, що вас чекає в наступному місяці.

У квітні ваша планета Марс буде в екзальтації, тому ви відчуєте прилив сил і бажання реалізовувати свої плани. Це може бути досить напружений період, але дуже продуктивний і з розумінням вигоди, оскільки ваше просування завжди йде через ризики і кризи.

"Будуть надані можливості, щоб розв'язати фінансові питання, наприклад, наданий кредит, допомогу в борг зі сторони, залишений спадок. Так само сприятливо будуть вирішуватися питання з нерухомістю, безпекою та ремонтними роботами", - пише астролог.

А от робочі процеси, підлеглі, домашній персонал і ваші годованці можуть добряче попсувати Скорпіону нерви. На перший план виступлять графіки роботи, рішення задач і виконання обов'язків, пов'язаних з вашою роботою, колегами або службовцями. Можуть бути неприємні звістки або завищені очікування з приводу вашої професійної діяльності, також інтриги або знервована обстановка в колективі. Будьте уважні при будь-яких оформленнях паперів.

"Ваша сексуальність і чарівність зросте, як і кількість ваших партнерів, але будьте розбірливі у знайомствах, позаяк можуть бути несподівані наслідки. Цей період сприятливий для збору інформації про здоров'я і фізичну форму, якщо вас щось турбує, добре пройти обстеження і консультації фахівців. Крім того, час сприятливий для проведення хірургічних операцій і лікування хвороб", - резюмувала Аріна Артуровна.