ru ua

Аеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі Поттера

Аеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі Поттера Фото: аеропорт Чангі " в Сінгапурі (instagram.com/ourtraveldiaryy_)

Пориньте у світ магії в очікуванні рейсу

В аеропорту "Чанги" в Сінгапурі встановили барвисті декорації та інсталяції, присвячені магічному всесвіту з книг про Гаррі Поттера. Таким чином його прикрасили до різдвяних та новорічних свят, повідомляє CNN.

Термінали в точності повторюють локації з магічної історії Джоан Роулінг: туристи можуть відвідати чарівну вербу і приміряти мантії Хогвартсу, а також зловити снитч в імітованій грі в квіддіч.

Аеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераАеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераАеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераАеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераАеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераАеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі Поттера

Фото: Аеропорт "Чанги" в Сінгапурі (Changi Airport Group)

Кожен термінал будівлі стилізували під певну локацію або період магічного світу Поттеріани.

Декорації третього терміналу повністю повторюють чарівне містечко Гоґсмід разом з магазином солодощів Ханідюкс, чайним магазином Мадам Паддифут, крамницею жартів Зонко, Совиною поштою і навіть поїздом "Хогвартс-Експрес".

Аеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі Поттера

Аеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераФото: Аеропорт "Чанги" в Сінгапурі (Changi Airport Group)

У першому терміналі розташована алея Діагон, де знаходяться магазини чарівників Візлі і магазин спорядження для гри в квідич.

Аеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераАеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі Поттера

Фото: Аеропорт "Чанги" в Сінгапурі (Changi Airport Group)

Один з терміналів також присвячений фільму "Фантастичні звірі і де вони мешкають".

Декорації в аеропорту можна буде побачити весь святковий сезон — аж до середини лютого.

Аеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераАеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераАеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераАеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераАеропорт в Сінгапурі прикрасили до Різдва у стилі Гаррі ПоттераФото: Аеропорт "Чанги" в Сінгапурі (Changi Airport Group)

Раніше ми писали про те, чим подорожі корисні для здоров'я. Деякі вчені вважають, що подорожі є альтернативою лікам. Почнемо з того, що це чудові фізичні навантаження, особливо якщо ваша відпустка проходить не тільки на пляжі, а ще й в активних прогулянках.

Нагадаємо, був складений рейтинг найбільш диких вимог багатих туристів. Експерти проаналізували запити забезпечених туристів за 2017-2018 роки і виділили топ-10 самих нестандартних. На перше місце укладачі рейтингу поставили умову туриста, який попросив встановити на території вдома акваріум для акули.

Ми також писали про те, що готель на Балі ввів незвичайну заборону для постояльців.

20 реальних сіл, які ніби вийшли з казок (відео: STYLER.rbc.ua)