ua en ru

Названа сама смішна сцена в кіно за останні 10 років

Названа сама смішна сцена в кіно за останні 10 років Фото: кадр із фільму "Сутінки"

Критик також пройшовся по кожному з персонажів

Відео: Twilight (9/11) Movie CLIP - Vampire Baseball (youtube.com/Movieclips)

Портал Vulture назвав саму смішну сцену з фільму за останні 10 років. Як не дивно, але критик видання звернув увагу не на комедії, а на фентезі-мелодраму "Сутінки".

Сцена з першого фільму, в якій вампіри грають у бейсбол, була названа самою забавною в кіно за останні 10 років.

"Це непоганий фільм про не дуже цікавий роман між нудним вампіром і нудною дівчиною", — пише автор статті. — Однак у певний момент історія на три хвилини завмирає, щоб ми насолодилися сміховинною грою вампірів в бейсбол. Навіщо вони це роблять?" — додає критик.

Крім того, він уїдливо пройшовся по кожному з персонажів картини. Наприклад, навіщо вампір Еммет танцює хіп-хоп перед початком гри? Розминається? Сестра Едварда Розалі дивиться на всіх з ненавистю і, схоже, надто серйозно ставиться до цієї гри. Сам же Едвард постійно використовує свої суперздатності, що дратує всіх інших.

Названа сама смішна сцена в кіно за останні 10 роківФото: кадр із фільму "Сутінки"

Можливо, припускає критик, ця гра тривала б вічно, тому що ніхто і ніколи так і не забив би очко, якби не поява купки "поганих" вампірів. Все разом являє собою саму дивну і абсолютно безглузду сцену під відмінний саундтрек Muse.

Нагадаємо, вчені пояснили, чому люди люблять дивитися жахи. Соціолог Марджі Керр, яка понад 10 років вивчає природу людських страхів і її колега, директор програм когнітивної неврології в Університеті Пітсбурга Грег Зигл провели унікальний експеримент.

Відзначимо, що були названі кращі серіали 2018 року. На першому місці виявився трилер "Вбиваючи Єву", в якому головна героїня - наймана вбивця з російським корінням.

Раніше ми писали, що стали відомі імена виконавців головних ролей у фільмі "Чорний ворон".

Відео: (video.rbc.ua)